Apc SMT1000RMI2U Bruksanvisning
Apc UPS SMT1000RMI2U
Sida 1/22
Gebruikshandleiding
Smart-UPS® UPS
750/1000/1500/2200 VA rekgemonteerd 2U
120/230 VAC
3000 VA rekgemonteerd 2U
120/208/230 VAC
Betygsätt denna manual
4.5/5 (3 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: Apc
Kategori: UPS
Modell: SMT1000RMI2U
Typ av operation: Knoppen
Färg på produkten: Roestvrijstaal
Inbyggd display: Nee
Vikt: 6500 g
Bredd: 600 mm
Djup: 495 mm
Höjd: 140 mm
Nettoskatt: 104 W
Sladdlängd: 1.5 m
Ljudnivå: 65 dB
Energie-efficiëntieklasse: C
Årlig-energiförbrukning: 51.3 kWu
Förpackningens vikt: 7300 g
Förpackningens bredd: 665 mm
Djuppackning: 195 mm
Förpackningshöjd: 560 mm
Snäll: Onderbouw
Motoreffekt: 100 W
Avgasanslutningsdiameter: 123 mm
Belysningsstyrka: 41 Lux
Antal motorer: 1
Maximal utsugskapacitet: 235 m³/uur
Extraktionsmetod: Luchtafvoer
Vätskedynamisk effektivitetsklass: E
Ljuseffektivitetsklass: D
Fettfilter effektivitetsklass: E
Antal lampor: 1 gloeilamp(en)
Typ lampa: LED
Soort vetfilter: Metaal
Strömlampa: 4 W
Antal hastigheter: 3
Avgasplats: Boven
AC-ingångsspänning: 230 - 240 V
AC-ingångsfrekvens: 50 Hz