Asus Eee Slate Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus Eee Slate (50 sidor) i kategorin Tablett. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Asus Eee Slate eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/50

Eee Slate
User Manual
Windows® 7 Edition
EP121 / B121
E6706
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Tablett |
| Modell: | Eee Slate |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Power grill: | 2250 W |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Dörrgångjärn: | Neer |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 547 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Nettoskatt: | 2200 W |
| Uppvärmningsfunktion: | Nee |
| Grill: | Ja |
| Wi-Fi-kontroll: | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Belysning inuti: | Ja |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Nee |
| Håll varm funktion: | Nee |
| Rotisserie: | Nee |
| Antal lampor: | 1 lampen |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 70 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Lätt att städa: | Ja |
| Strömlampa: | 25 W |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Installationsfackets bredd: | 560 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Installationsfack höjd: | 580 mm |
| Typ av rengöring: | Stoom |
| På / Av knapp: | Ja |
| Material genom: | Glas |
| Antal glasdörrpaneler: | 2 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.81 kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | 0.71 kWu |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 86.6 |
| Att laga: | Ja |
| Ugnsstorlek: | Middelmaat |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | - W |
| Ugn med nettokapacitet: | 70 l |
| Magnetronbereiding: | Nee |
| Över- och undervärme: | Ja |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 250 °C |
| Bakplåtsmått: | Ja |
| Självrengörande: | Nee |
| Undervärmning: | Ja |
| Övervärme: | Ja |
| Toppvärmeeffekt: | 1350 W |
| Konvektionskraft: | 1100 W |
| Kylskåpsdörr: | Ja |
| Dörrkylningsfläkt: | Ja |
| Avtagbart dörrglas: | Ja |
| Skriv timer: | Mechanisch |
| Antal bakplåtar: | 1 |
| Pizza funktion: | Nee |
| Varmluftsgrillning: | Ja |
| Antal matlagningsprogram: | 7 |
| Teleskopstyrning ingår: | Ja |
| Antal hyllplatser: | 5 |
| Rengöringsteknik: | AquaClean |
| Inklusive grillställ: | Ja |
| Timerlägen: | Timer |
| Innermått (B x D x H): | 457 x 410 x 346.5 mm |
| Uppvärmning av hela grillytan: | Ja |
| Timerns varaktighet: | 120 min |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Ugnsavfrostningsfunktion: | Nee |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus Eee Slate ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tablett Asus Manualer
7 Juli 2025
31 December 2025
19 September 2024
3 September 2024
2 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
29 Augusti 2024
29 Augusti 2024
29 Augusti 2024
Tablett Manualer
Nyaste Tablett Manualer
27 Mars 2026
27 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026
12 Mars 2026
6 Mars 2026
24 Februari 2026
23 Februari 2026
22 Februari 2026