Asus ET2221AUTR Bruksanvisning
Asus Inte kategoriserad ET2221AUTR
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ET2221AUTR (14 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Asus ET2221AUTR eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

Nederlands
Gebruikershandleiding
ET22-serie
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | ET2221AUTR |
| Produkttyp: | Allt-i-ett-dator |
| Skärm diagonal: | 21.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Ja |
| Processorfrekvens: | 2.1 GHz |
| Processorfamilj: | AMD A8 |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ljudsystem: | Sonic Master |
| Touch-teknik: | Flerpunktsberöring |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| LED-bakgrundsbelysning: | Ja |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Full HD: | Ja |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Internminne: | 4 GB |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Vikt (med stativ): | 8700 g |
| Processor: | A8-5550M |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi): | Nej |
| Processorns cache: | 4 MB |
| Maximalt internminne: | 8 GB |
| Total lagringskapacitet: | 1000 GB |
| Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT): | Nej |
| Intel® Smart Response Technology: | Nej |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology): | Nej |
| Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA): | Nej |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT): | Nej |
| Intel® Rapid Start-teknik: | Nej |
| Minnesplatser: | 2 |
| Antalet installerade hårddiskar: | 1 |
| Typ av minneskort: | MMC, SD, SDHC |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Bredd (med stativ): | 549.6 mm |
| Djup (med stativ): | 78.9 mm |
| Höjd (med stativ): | 437.7 mm |
| Monteringsbar på väggen: | Ja |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 10 W |
| processortillverkare: | AMD |
| Installerat operativsystem: | Windows 8 |
| Datahastighet för Ethernet-LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Processorns cachetyp: | L2 |
| Typ av internminne: | DDR3-SDRAM |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Totalt megapixel: | 2 MP |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Likströmsingång: | Ja |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Strömkabel ingår: | Ja |
| Hårddiskens rotationshastighet: | 7200 RPM |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Minnesplatser, typ: | SO-DIMM |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar: | 4 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Processorkärnor: | 4 |
| Processorboostfrekvens: | 3.1 GHz |
| Garantisedel: | Ja |
| Bluetooth: | Nej |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Wi-Fi-standard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Medföljande programvara: | Adobe Acrobat Reader\r\nAdobe Flash Player \r\nArcsoft\r\nASUS WebStorage\r\nAi Charger ll\r\nFreshpaint \r\nFingertapps Instrument\r\nSkype |
| Processortrådar: | 4 |
| Minne klockhastighet: | 1600 MHz |
| Lagringsmedia: | HDD |
| Ombord grafikkort modell: | AMD Radeon HD 8550G |
| Ombord grafikkort: | Ja |
| Familj av inbyggda grafikkort: | AMD Radeon HD 8000 |
| Uttag för mikrofon/linje in: | Ja |
| Operativsystemets systemarkitektur: | 64-bit |
| AC-adapter, effektförlust: | 120 W |
| Intel® Stöldskydd Teknik (Intel® AT): | Nej |
| Intel® Turbo Boost Technology: | Nej |
| Antal installerade lagringsenheter: | 1 |
| Hårddiskens gränssnitt: | SATA |
| Lagringsenhetens gränssnitt: | SATA |
| Mus inkluderad: | Nej |
| Tangentbord inkluderat: | Nej |
| 64-bitars bearbetning: | Ja |
| Trial-programvara: | Anti-Virus, MS Office |
| Minnets formfaktor: | DIMM/SO-DIMM |
| Intel® Smart Connect Technology: | Nej |
| Intels segmenttaggning: | Enterprise, Small Business |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ET2221AUTR ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad Asus Manualer
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
30 Mars 2025
27 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
22 Februari 2025
8 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025