Asus GigaX 1124i Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus GigaX 1124i (44 sidor) i kategorin Router. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Asus GigaX 1124i eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

Centralized Network
Management
GigaX Smart Switch Management Software
User’s Manual
E1816 / Oct 2004
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Router |
| Modell: | GigaX 1124i |
| Vikt: | 1200 g |
| Bredd: | 115 mm |
| Djup: | 215 mm |
| Höjd: | 50 mm |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Antal per paket: | 12 stuk(s) |
| Inspänning: | 90 - 264 V |
| Uteffekt: | 200 W |
| Utström: | 15 A |
| Spännande: | 5 V |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus GigaX 1124i ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Router Asus Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
10 Mars 2026
2 September 2025
28 Juli 2025
8 April 2025
20 Februari 2025
31 December 2025
19 December 2024
9 December 2024
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026