Asus MB17SE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus MB17SE (30 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Asus MB17SE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

MB19 Series/
MB17 Series
LCD Monitor
User Guide
MENU
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | MB17SE |
| LED-indikatorer: | Stand-by |
| Skärm diagonal: | 17 " |
| Upplösning: | 1280 x 1024 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | TCO'03, UL/cUL, CB, CE, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C-Tick, PSB, MIC, WHQL, RoHS, WEEE |
| Vikt (med stativ): | 4200 g |
| Produktens färg: | Silver |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 160 ° |
| Bredd (med stativ): | 375 mm |
| Djup (med stativ): | 224 mm |
| Höjd (med stativ): | 388 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5700 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Strömförbrukning (vanlig): | 50 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 2 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 800:1 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 423 x 138 x 470 mm |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 56 - 76.2 hz |
| Horisontellt sökområde: | 24 - 80 kHz |
| Bildpunktavstånd: | 0.264 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus MB17SE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025