Asus ProArt PA329Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ProArt PA329Q (38 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus ProArt PA329Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/38

PA329-reeks
LCD-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ProArt PA329Q |
| Höjd: | 552 mm |
| Förpackningens bredd: | 847 mm |
| Skärm diagonal: | 32 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 1,073 miljarder färger |
| Antal HDMI-portar: | 4 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 0, C-Tick, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, Mac Compliance, PSB, PSE, RoHS, TUV-Ergo, TUV-GS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), TUV Flicker-free , Ukraine , eStandby, TUV Low Blue Light |
| Grafikupplösningar som stöds: | 3840 x 2160 |
| Bild-i-bild: | Ja |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Hållare: | -60 - 60 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Typ av minneskort: | MS PRO, MS PRO Duo, MS Pro-HG, Memory Stick (MS), SD, SDHC, SDXC |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 735 mm |
| Höjd (utan stativ): | 615 mm |
| Vikt (utan stativ): | 12500 g |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 350 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 15700 g |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 6 W |
| Djup (utan stativ): | 240 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 138.3 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 350 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 135 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 24 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 1.4 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 5 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.1845 x 0.1845 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 0 - 90 ° |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Antal Mini Displayportar: | 1 |
| Aktiv skärmyta (B x H): | 708.48 x 398.52 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ProArt PA329Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025