Asus ROG STRIX LC II 240 Bruksanvisning
Asus Inte kategoriserad ROG STRIX LC II 240
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ROG STRIX LC II 240 (21 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Asus ROG STRIX LC II 240 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

15060-0NW50200
Quick Start Guide (English)
快速使用指南(繁體中文)
快速使用指南(簡體中文)
クイックスタートガイド (日本語)
Guide de démarrage rapide (Français)
Schnellstartanleitung (Deutsch)
Краткое руководство (Pyccкий)
Guía de inicio rápido (Español)
Guia de consulta rápida (Português)
Kratko uputstvo za početak (Srpski)
Vodič za hitri začetek (Slovenščina)
Vodič za brzi početak (Hrvatski)
Hızlı Başlangıç Kılavuzu (Türkçe)
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | ROG STRIX LC II 240 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 3.2 g |
| Förpackningens vikt: | 4.06 g |
| Förpackningens bredd: | 160 mm |
| Djuppackning: | 460 mm |
| Förpackningshöjd: | 315 mm |
| Monteringsmetod: | Plafond |
| Ursprungsland: | China |
| Maximal viktkapacitet: | - kg |
| Material: | Aluminium, Copper |
| Modell: | Allt-i-ett vätskekylare |
| Luftflöde: | 137.5 m³/h |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Maximalt luftflöde: | 80.95 cfm |
| Rörlängd: | 380 mm |
| Produkter per pall: | 52 stuk(s) |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 83024190 |
| Pall bruttohöjd: | 4128 mm |
| Pallboskapsras: | 800 mm |
| Pall bruttolängd: | 1200 mm |
| Produkter per palllager: | 4 stuk(s) |
| Produkter per pall (UK): | 52 stuk(s) |
| Palletlengte (Storbritannien): | 1200 mm |
| Produkter per palllager (UK): | 4 stuk(s) |
| Pallbredd (UK): | 1000 mm |
| Pallethoogte (Storbritannien): | 4128 mm |
| Fläkthastighet (max): | 2500 RPM |
| Fläkthastighet (min): | 800 RPM |
| Vattenblockets djup: | 80 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Rörmaterial: | Gummi |
| Fläktdiameter: | 120 mm |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37.6 dB |
| Harmonized System (HS)-kod: | 84733080 |
| Skruvar medföljer: | Ja |
| Lämplig placering: | Processor |
| Stödd processor uttag: | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Socket AM4, Socket TR4 |
| Stöd för pulsbreddsmodulering (PWM): | Ja |
| Mått, fläkt (B x D x H): | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan kontakt: | 4-stift |
| Bottenplatta material: | Koppar |
| Kylarbredd: | 122 mm |
| Kylardjup: | 150 mm |
| Kylarhöjd: | 27 mm |
| Vattenblockets bredd: | 80 mm |
| Vattenblockets höjd: | 45 mm |
| Fan tjocklek: | 25 mm |
| Kylarmaterial: | Aluminium |
| Vattenblocksmaterial: | Koppar |
| Fläktens statiska tryck: | 5 mmH2O |
| Styrenhet för fläktar: | Ja |
| Distans(er) för processorsockel: | Ja |
| CPU-fäste(n): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ROG STRIX LC II 240 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad Asus Manualer
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
30 Mars 2025
27 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
22 Februari 2025
8 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025