Asus RT-AC1750U Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus RT-AC1750U (448 sidor) i kategorin Router. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus RT-AC1750U eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Router |
| Modell: | RT-AC1750U |
| Färg på produkten: | Black, Orange |
| Vikt: | 8 g |
| Bredd: | 50 mm |
| Höjd: | 25 mm |
| Snäll: | Quadcopter |
| Användarmanual: | Ja |
| Batterikapacitet: | 100 mAh |
| Rekommenderad ålder (min): | 10 jaar |
| Gyroskop: | Ja |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Medföljande kablar: | USB |
| Batteri/Batterispänning: | 3.7 V |
| Inbyggd kamera: | Nee |
| Längd: | 50 mm |
| Konstruktionstyp: | Gebruiksklaar |
| Maximalt avstånd: | 30 m |
| Antal kanaler: | 5 kanalen |
| Antal gyroskopaxlar: | 6 |
| Typ produkt: | Quadcopter |
| Batteriteknik: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Ej för barn 0-3 år: | Ja |
| Antal propellrar: | 4 propellers |
| Diameter rotor: | 55 mm |
| Antal huvudrotorblad: | 2 |
| Flygtid: | 9 min |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus RT-AC1750U ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Router Asus Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
10 Mars 2026
2 September 2025
28 Juli 2025
8 April 2025
20 Februari 2025
31 December 2025
19 December 2024
9 December 2024
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026