Asus VP239H-P Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VP239H-P (29 sidor) i kategorin skärm. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus VP239H-P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/29

VP239-serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | skärm |
| Modell: | VP239H-P |
| Höjd: | 455 mm |
| Förpackningens bredd: | 591 mm |
| Skärm diagonal: | 23 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CEL level 0, CU, EPEAT (Gold) by region , ErP, FCC, J-MOSS, PSB, RoHS, TCO6.0, UL/cUL, WEEE, WHQL (Windows 8.1, Windows 7), MEPS, RCM |
| HDCP: | Ja |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Lutningsvinkel: | 20 - -5 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 533.2 mm |
| Höjd (utan stativ): | 322.11 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3500 g |
| Bredd (med stativ): | 533.2 mm |
| Djup (med stativ): | 204.42 mm |
| Höjd (med stativ): | 387.11 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 133 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5750 g |
| Uteffekt (RMS): | 3 W |
| Djup (utan stativ): | 54.83 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 22 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Inget flimmer: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 80 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 56 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.2652 x 0.2652 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Skärmytskikt: | Mätt |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VP239H-P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
skärm Asus Manualer
24 Augusti 2024
Asus Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026