Asus VX207DE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VX207DE (31 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus VX207DE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VX207DE |
| Höjd: | 420 mm |
| Förpackningens bredd: | 528 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Skärm diagonal: | 19.5 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Certifiering: | Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, CU, ErP, FCC, ISO-9241-307, J-MOSS, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7), MEPS |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1366 x 768 |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 90 ° |
| Bredd (utan stativ): | 466.9 mm |
| Höjd (utan stativ): | 276.8 mm |
| Vikt (utan stativ): | 2300 g |
| Bredd (med stativ): | 466.9 mm |
| Djup (med stativ): | 189.96 mm |
| Höjd (med stativ): | 349.2 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Låddjup: | 138 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3980 g |
| Djup (utan stativ): | 36.9 mm |
| Paneltyp: | TN |
| Strömförbrukning (vanlig): | 13.96 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Displaytyp: | LED |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 100000000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Nej |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 200 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 65 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VX207DE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025