Asus ZenScreen Go MB16AHP Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ZenScreen Go MB16AHP (26 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus ZenScreen Go MB16AHP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/26

ZenScreen Go MB16AHP
Draagbare USB-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ZenScreen Go MB16AHP |
| Höjd: | 305 mm |
| Förpackningens bredd: | 485 mm |
| Skärm diagonal: | 15.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDMI: | Nej |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 800:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 860 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Antal Micro HDMI-portar: | 1 |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Bredd (med stativ): | 359.66 mm |
| Djup (med stativ): | 9 mm |
| Höjd (med stativ): | 227.39 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Nej |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | - mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3100 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 13 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 13 W |
| Temperatur vid drift: | 5 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 20 - 90 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | Micro-HDMI to HDMI, USB Type-C |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Nej |
| Efterlever industristandard: | BSMI, CB, CCC, CE, FCC, J-MOSS, KCC, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), RCM, TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light, CU(EAC), BIS |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Positionering på marknaden: | Business |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 220 cd/m² |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Antal talare: | 2 |
| Bildpunktavstånd: | 0.179 x 0.179 mm |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Bildstorlek horisontalt: | 344.16 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 193.59 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Ljusstyrka (max): | 250 cd/m² |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ZenScreen Go MB16AHP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025