ATAG hg4192 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG hg4192 (34 sidor) i kategorin Kokplatta. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
34
Nedladdningar
1.352
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kokplatta |
| Modell: | hg4192 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 156 g |
| Bredd: | 170 mm |
| Djup: | 80 mm |
| Höjd: | 30 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Husmaterial: | Kunststof |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Batterikapacitet: | 5000 mAh |
| Nuvarande: | 2 A |
| Medföljande kablar: | Micro-USB |
| Batteri/Batterispänning: | 3.7 V |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Inspänning: | 5 V |
| Laddningskälla: | USB |
| Spännande: | 5 V |
| Laddare kompatibilitet: | Mobiele telefoon/Smartphone |
| Antal samtidigt anslutna enheter (max): | 2 |
| Ingångsgränssnitt: | Micro-USB |
| Antal mikro-USB-anslutningar: | 1 |
| USB A-utgångsportar: | 2 |
| Batteriteknik: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Port 1 utgångsström: | 1 A |
| Port 2 utgångsström: | 1 A |
| Total-uteffekt: | 10 W |
| Batterijcapaciteit: | 18.5 Wh |
Kokplatta ATAG Manualer
28 Januari 2025
16 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
Kokplatta Manualer
Nyaste Kokplatta Manualer
9 April 2025
9 April 2025
7 April 2025
7 April 2025
7 April 2025