ATAG HG9571MDA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG HG9571MDA (34 sidor) i kategorin Kokplatta. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om ATAG HG9571MDA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kokplatta |
| Modell: | HG9571MDA |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 904 mm |
| Djup: | 522 mm |
| Höjd: | - mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Antal gasbrännare: | 5 |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Wok brännare: | Ja |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Installationsfack, bredd: | 750 mm |
| Installationsfack, djup: | 490 mm |
| Installationsfack, höjd: | 50 mm |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
| Sjuda brännare / kokzon: | 1000 W |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 2000 W |
| Stora brännare / kokzon: | 3000 W |
| Extra stor hög hastighet brännare / kokzon: | 6000 W |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
| Wok brännare läge: | Vänster |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG HG9571MDA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kokplatta ATAG Manualer
28 Januari 2025
16 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
Kokplatta Manualer
Nyaste Kokplatta Manualer
9 April 2025
9 April 2025
7 April 2025
7 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
5 April 2025