ATAG HI6071F Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG HI6071F (114 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om ATAG HI6071F eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/114

HI6071F - HI6071I
handleiding notice d'utilisation Anleitung manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | HI6071F |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 510 mm |
| Höjd: | 43 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG HI6071F ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis ATAG Manualer
18 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026