ATAG HL8271S Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG HL8271S (62 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 3 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om ATAG HL8271S eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/62

700003714100
gebruiksaanwijzing
keramische kookplaat
instructions for use
ceramic hob
HL8271S
HL8271I
HL9271S
Het toestel-identifi catieplaatje bevindt zich aan de onderkant van het toestel.
The appliance identifi cation card is located on the bottom of the appliance.
Plak hier het toestel-identifi catieplaatje.
Stick the appliance identifi cation card here.
Houd, wanneer u contact opneemt met de serviceafdeling, het complete typenummer bij de hand.
When contacting the service department, have the complete type number to hand.
Adressen en telefoonnummers van de serviceorganisatie vindt u op de garantiekaart.
You will fi nd the addresses and phone numbers of the service organisation on the guarantee card.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | HL8271S |
| Bredd: | 800 mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Effekt: | 7600 W |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Displaytyp: | Nej |
| Typ av spishäll: | Keramisk |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Sjuda brännare / kokzon: | 1200 W |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 1500 W |
| Stora brännare / kokzon: | 2400 W |
| Manöverplats: | Framsida |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Extra stor hög hastighet brännare / kokzon: | 2500 W |
| Precisionspenna: | Ja |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG HL8271S ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis ATAG Manualer
18 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026