ATAG KD 6178 B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KD 6178 B (39 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om ATAG KD 6178 B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/39

Gebruiksaanwijzing
Koelkast met vriesvak
Mode d’emploi
Réfrigérateur avec compartiment
Bedienungsanleitung
Kühlschrank mit Gefrierfach
Instructions for use
Fridge with freezer compartment
178 cm
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KD 6178 B |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 11000 g |
| Bredd: | 592 mm |
| Djup: | 522 mm |
| Höjd: | 57 mm |
| Sladdlängd: | 1.1 m |
| Barnlås: | Ja |
| Brännare/kokzonseffekt 2: | 1400 W |
| Brännare/kokzonseffekt 3: | 1400 W |
| Brännare/kokzonseffekt 1: | 1800 W |
| Antal brännare/kokzoner: | 4 zone(s) |
| Typ av häll: | Inductiekookplaat zones |
| Brännare/kokzon typ 1: | Regulier |
| Brännare/kokzon typ 2: | Sudderen |
| Typ av brännare/kokzon 3: | Sudderen |
| Antal elektroniska kokzoner: | 4 zone(s) |
| Typ av brännare/kokzon 4: | Regulier |
| Brännare/kokzonseffekt 4: | 1800 W |
| Strömkälla brännare/kokzon 1: | Electrisch |
| Strömkälla brännare/kokzon 2: | Electrisch |
| Strömkälla brännare/kokzon 3: | Electrisch |
| Strömkälla för brännare/kokzon 4: | Electrisch |
| Kookzone 1 boost: | 2500 W |
| Kookzone 2 boost: | 1800 W |
| Kookzone 3 boost: | 1800 W |
| Kookzone 4 boost: | 2500 W |
| Placera brännare/kokzon 1: | Links achter |
| Diameter brännare/kokzon 1: | 180 mm |
| Placera brännare/kokzon 2: | Links voor |
| Brännare/kokzons diameter 2: | 145 mm |
| Placera brännare/kokzon 3: | Rechts achter |
| Brännare/kokzons diameter 3: | 145 mm |
| Placera brännare/kokzon 4: | Rechts voor |
| Brännare/kokzons diameter 4: | 180 mm |
| Kokzon 1 form: | Rond |
| Kokzon 2 form: | Rond |
| Kokzon 3 form: | Rond |
| Kokzon 4 form: | Rond |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KD 6178 B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp ATAG Manualer
18 Mars 2026
18 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
7 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026