ATAG KD8088AD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KD8088AD (27 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om ATAG KD8088AD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KD8088AD |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 41000 g |
| Bredd: | 557 mm |
| Djup: | 538 mm |
| Höjd: | 872 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 124.1 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.30 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Vit |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 874 mm |
| Ansluten effekt: | 80 W |
| Frysfritt system: | Nej |
| Kylkapacitet brutto: | 159 l |
| Kylkapacitet netto: | 152 l |
| Dörröppningsvinkel: | 115 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KD8088AD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp ATAG Manualer
18 Mars 2026
18 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
7 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026