ATAG KD8102AD Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG KD8102AD (27 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 49 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
4.0 MB
Antal sidor
27
Nedladdningar
966
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KD8102AD |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 45000 g |
| Bredd: | 557 mm |
| Djup: | 538 mm |
| Höjd: | 1022 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 101 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.28 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Flaskställ: | Ja |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1024 mm |
| Ansluten effekt: | 80 W |
| Frysfritt system: | Nej |
| Kylkapacitet brutto: | 184 l |
| Kylkapacitet netto: | 184 l |
| Vattenberedare: | Nej |
| Dörröppningsvinkel: | 115 ° |
kylskåp ATAG Manualer
18 Mars 2026
18 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
10 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026