ATAG KD8122BF Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KD8122BF (35 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om ATAG KD8122BF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KD8122BF |
| Vikt: | 68 g |
| Bredd: | 48 mm |
| Djup: | 70 mm |
| Höjd: | 22 mm |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Antal per paket: | 120 stuk(s) |
| Inspänning: | 85 - 264 V |
| Uteffekt: | 15 W |
| Utström: | 0.63 A |
| Spännande: | 24 V |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KD8122BF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp ATAG Manualer
18 Mars 2026
18 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
7 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026