ATAG KD84178BFC Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KD84178BFC (160 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 6 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om ATAG KD84178BFC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/160

Gebruiksaanwijzing
Koelvriescombinatie
KD85178BF
KD85178BFC
KD84178BFC
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KD84178BFC |
| Vikt: | 69000 g |
| Bredd: | 555 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1772 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 243 kWh |
| Förpackningens bredd: | 650 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 600 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 71500 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 13 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 570 mm |
| Installationsfack, djup: | 560 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1780 mm |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 66 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 160 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KD84178BFC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp ATAG Manualer
18 Mars 2026
18 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
7 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026