ATAG MC4011K Bruksanvisning
ATAG mikrovågsugn MC4011K
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG MC4011K (10 sidor) i kategorin mikrovågsugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 51 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om ATAG MC4011K eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/10

Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | mikrovågsugn |
| Modell: | MC4011K |
| Grill: | Ja |
| Strömförsörjning: | 220-230V |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Antal spänningsnivåer: | 8 |
| Invändig kapacitet: | 40 l |
| Mikrovågsugnens stryka: | 900 W |
| Tallriksstorlek: | 400 mm |
| Ansluten effekt: | 3000 W |
| Grill styrka: | 1600 W |
| Klocka: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG MC4011K ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrovågsugn ATAG Manualer
28 Juli 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
27 Juli 2025
27 Juli 2025
27 Juli 2025
27 Juli 2025
27 Juli 2025
27 Juli 2025
mikrovågsugn Manualer
Nyaste mikrovågsugn Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Mars 2026