ATAG VA98211QT Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG VA98211QT (60 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 45 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
6.9 MB
Antal sidor
60
Nedladdningar
1.574
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | VA98211QT |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 860 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Antal tvättprogram: | 10 |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Självrengörande filter: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.82 kWh |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 10 l |
| Ansluten effekt: | 1700 W |
| Antal kuvert: | 15 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Auto 55-65°C, Eco, Glass/delicate, Intensive, Quick |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
| Salt-indikator: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 863 mm |
Diskmaskin ATAG Manualer
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026