ATAG WD1611D Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG WD1611D (58 sidor) i kategorin Värme. Guiden har ansetts hjälpsam av 51 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om ATAG WD1611D eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Värme |
| Modell: | WD1611D |
| Bredd: | 556 mm |
| Djup: | 450 mm |
| Höjd: | 90 mm |
| Lämplig för: | inomhus |
| Strömförbrukning (max): | 810 W |
| Justerbar termostat: | 30 - 80 ° C |
| Kapacitet: | - l |
| Antal plattor: | 20 |
| Maxvikt: | 25 kg |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| På / av-knapp: | Ja |
| Dörröppningstyp: | Tryck |
| Automatik för att hålla riset fräscht i 12 timmar: | Ja |
| Ström märkning: | 2 A |
| Teleskopisk låda: | Ja |
| Espressokopparnas kapacitet: | 80 koppar |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG WD1611D ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Värme ATAG Manualer
25 Juli 2024
23 Juli 2024
22 Juli 2024
19 Juli 2024
Värme Manualer
Nyaste Värme Manualer
13 Januari 2025
11 September 2024
25 Augusti 2024
21 Augusti 2024
20 Augusti 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
24 Juli 2024
24 Juli 2024
24 Juli 2024