ATAG WO3111MBF Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG WO3111MBF (100 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 3 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om ATAG WO3111MBF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/100

HG3111M
WO3111M
HI3171M
Anleitung manual
700002117101_HG3111M_WO3111M_HI3171M_D_GB.indd1700002117101_HG3111M_WO3111M_HI3171M_D_GB.indd 128-10-20099:37:2028-10-2009 9:37:20
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | WO3111MBF |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Nej |
| Vikt: | 9900 g |
| Bredd: | 330 mm |
| Djup: | 522 mm |
| Höjd: | 54 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Antal gasbrännare: | 1 |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Energiklass: | A+ |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ström: | 13 A |
| Installationsfack, bredd: | 290 mm |
| Installationsfack, djup: | 490 mm |
| Installationsfack, höjd: | 54 mm |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 1 |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 5500 W |
| Typ av ytskikt: | Glas |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG WO3111MBF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis ATAG Manualer
18 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026