Atomos Shogun Inferno Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Atomos Shogun Inferno (48 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 53 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Atomos Shogun Inferno eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

SHOGUN INFERNO
USER MANUAL
EDITION 2: OCTOBER 2018
Have you registered your Shogun Inferno yet?
Upgrade to 3 year warranty now
Register now to receive communication on all future updates
Web:www.atomos.com sales@atomos.com Sales:Support: www.atomos.com/support
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Atomos |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | Shogun Inferno |
| Skärm diagonal: | 7.1 " |
| Upplösning: | 1920 x 1200 pixlar |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmform: | Platt |
| Touch-teknik: | Flerpunktsberöring |
| Ljusstyrka: | 1500 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| HDMI: | Ja |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Pekskärmsteknik: | Kapacitiv |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Bredd (utan stativ): | 214 mm |
| Höjd (utan stativ): | 127 mm |
| Vikt (utan stativ): | 1153 g |
| Skärmtyp: | LCD |
| Djup (utan stativ): | 45 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Material, hölje: | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS) |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Atomos Shogun Inferno ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Atomos Manualer
7 Augusti 2024
7 Augusti 2024
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025