Audac CELO2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audac CELO2 (8 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Audac CELO2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audac |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | CELO2 |
| Enhetsplacering: | Volledig ingebouwd |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 35524 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 815 mm |
| Nettoskatt: | 2400 W |
| Antal platsinställningar: | 12 couverts |
| Torksystem: | Warmtewisselaar |
| Dörrfärg: | Niet van toepassing |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Startfördröjning: | 24 uur |
| Indikering av återstående tid: | Ja |
| Wi-Fi-kontroll: | Ja |
| Cykelns längd: | 225 min |
| Ljudnivå: | 46 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Vattenförbrukning per cykel: | 9.5 l |
| Nuvarande: | 10 A |
| Självrengörande: | Ja |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Antal tvättprogram: | 6 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 92 kWu |
| Produktstorlek: | Volledige grootte (60 cm) |
| Doseringsassistent: | Ja |
| Automatisk detektering av tvättmedel: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Halvlastad: | Ja |
| Belastningssensor: | Ja |
| Tvättprogram: | Auto 45-65°C, Eco 50°C, Intensive 70°C, Pre-wash, Quick 45°C |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.9 kWu |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 60 °C |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audac CELO2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Audac Manualer
6 Oktober 2025
31 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juni 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
1 Mars 2025
18 December 2024
18 December 2024
6 Oktober 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026