Audac WX302 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audac WX302 (4 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Audac WX302 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/4

PROFESSIONAL AUDIO EQUIPMENT
Wall Speaker WX302
User Manual &
Installation Guide
W
all Speaker
WX302
AUDAC
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audac |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | WX302 |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 4800 g |
| Bredd: | 163 mm |
| Djup: | 66 mm |
| Höjd: | 122 mm |
| Antal program: | 7 |
| Förpackningens vikt: | 6400 g |
| Förpackningens bredd: | 185 mm |
| Djuppackning: | 88 mm |
| Förpackningshöjd: | 151 mm |
| Snäll: | Automatische naaimachine |
| Beeldscherm: | LCD |
| Typ av mat: | Electrisch |
| Inbyggt ljus: | Ja |
| Symaskinens funktioner: | Naaiwerk |
| Fri arm: | Ja |
| Automatiskt knapphål: | Ja |
| Typ av knapphål: | 7 éénstaps |
| Antal stygnmönster: | 70 |
| Automatisk nålträdare: | Ja |
| Syhastighet: | 750 steken per minuut |
| Suturlängd: | 7 mm |
| Pinns bredd: | 5 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audac WX302 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Audac Manualer
6 Oktober 2025
31 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juni 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
1 Mars 2025
18 December 2024
18 December 2024
6 Oktober 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026