Audio Pro Drumfire D-2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audio Pro Drumfire D-2 (13 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Audio Pro Drumfire D-2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

Användarmanual
User manual
Schnellstart-Anleitung
Gebruikershandleiding
NLDEENSE
DRUMFIRE D-2
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audio Pro |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | Drumfire D-2 |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Vikt: | 47000 g |
| Bredd: | 554 mm |
| Djup: | 551 mm |
| Höjd: | 1440 mm |
| Nettoskatt: | 70 W |
| Ljudnivå: | 43 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 177 kWu |
| Förpackningens vikt: | 51000 g |
| Förpackningens bredd: | 580 mm |
| Djuppackning: | 580 mm |
| Förpackningshöjd: | 1495 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Frys bruttokapacitet: | - l |
| Frys nettokapacitet: | 160 l |
| Fryskapacitet: | 8 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 12 uur |
| Antal fryshyllor: | 5 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Inget frostsystem: | Nee |
| Installationsfack djup: | 630 mm |
| Nuvarande: | 0.5 A |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Klimaatklasse: | N-T |
| Automatisk avfrostning (frys): | Nee |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Termostat: | Ja |
| Frystemperatur (min): | -18 °C |
| Djup när dörren är öppen: | 1125 mm |
| Certifiering: | CE |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Typ produkt: | Staand |
| Hjulhjul: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audio Pro Drumfire D-2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Audio Pro Manualer
11 Februari 2025
11 Februari 2025
11 Februari 2025
2 Oktober 2024
20 September 2024
19 September 2024
19 September 2024
9 September 2024
2 September 2024
29 Augusti 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026