Audio Pro P5 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audio Pro P5 (11 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Audio Pro P5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

P5
Användarmanual
User manual
Bedienungsanleitung
Gebruikershandleiding
NLDEENSE
IPX4
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audio Pro |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | P5 |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Dörrgångjärn: | Neer |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 590 mm |
| Djup: | 327 mm |
| Höjd: | 455 mm |
| Nettoskatt: | 1400 W |
| Uppvärmningsfunktion: | Nee |
| Grill: | Ja |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Wi-Fi-kontroll: | Nee |
| Belysning inuti: | Ja |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Nee |
| Håll varm funktion: | Nee |
| Rotisserie: | Nee |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 45 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Lätt att städa: | Ja |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Installationsfack djup: | - mm |
| Installationsfack höjd: | - mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| På / Av knapp: | Ja |
| Material genom: | Glass, Metal |
| Antal glasdörrpaneler: | 2 |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | - kWu |
| Att laga: | Nee |
| Ugnsstorlek: | Middelmaat |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | 1400 W |
| Ugn med nettokapacitet: | 45 l |
| Magnetronbereiding: | Nee |
| Över- och undervärme: | Nee |
| Självrengörande: | Nee |
| Undervärmning: | Ja |
| Övervärme: | Nee |
| Kylskåpsdörr: | Ja |
| Skriv timer: | Mechanisch |
| Antihalkfötter: | Ja |
| Pizza funktion: | Nee |
| Varmluftsgrillning: | Nee |
| Inre material: | Geëmailleerd staal |
| Snabb värme: | Nee |
| Ugnskraft: | 1400 W |
| Materialbricka: | Metaal |
| Långsam matlagning: | Nee |
| Alternativ för brödtillverkning: | Nee |
| Uppvärmning av hela grillytan: | Nee |
| Timerns varaktighet: | 90 min |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Ugnsavfrostningsfunktion: | Nee |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audio Pro P5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Audio Pro Manualer
11 Februari 2025
11 Februari 2025
11 Februari 2025
2 Oktober 2024
20 September 2024
19 September 2024
19 September 2024
9 September 2024
2 September 2024
29 Augusti 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026