Audio-Technica ATH-CKS50TW Bruksanvisning
Audio-Technica Headset ATH-CKS50TW
Läs gratis den bruksanvisning för Audio-Technica ATH-CKS50TW (40 sidor) i kategorin Headset. Guiden har ansetts hjälpsam av 37 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Audio-Technica ATH-CKS50TW eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

ATH-CKS50TW
Wireless Headphones
User Manual
English
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audio-Technica |
| Kategori: | Headset |
| Modell: | ATH-CKS50TW |
| Produkttyp: | Headset |
| Maximal ineffekt: | 10 mW |
| Laddare: | 60 g |
| Laddningstid: | 2 h |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Frekvensband: | 2.402 - 2.480 GHz |
| Rekommenderad användning: | Samtal/musik |
| Impedans: | 16 Ω |
| Mikrofontyp: | Inbyggd |
| Laddningskälla: | USB |
| Mikrofonfrekvens: | 50 - 4000 hz |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Uppspelningstid: | 15 h |
| Drivenhet: | 10 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Batteridriven: | Ja |
| Bärstil: | I öra |
| Temperatur vid drift: | 5 - 40 ° C |
| Headset-typ: | Binaural |
| Kabel inkluderad: | USB typ A till USB typ C |
| Anslutningsteknologi: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Batterispänning: | 3.7 V |
| Bluetooth: | Ja |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | -40 dB |
| Hörlurarnas frekvens: | 5 - 40000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 110 dB |
| Mikrofon, riktning: | Rundtagande |
| Driver-typ: | Dynamisk |
| Vikt vänster öronsnäcka: | 8 g |
| Vikt höger öronsnäcka: | 8 g |
| Batteriladdningstid (laddningsfodral): | 3.5 h |
| MEMS-mikrofon (med mikroelektriska mekaniska system): | Ja |
| Trådlös räckvidd (siktlinje): | 10 m |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audio-Technica ATH-CKS50TW ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Headset Audio-Technica Manualer
6 December 2024
6 December 2024
6 December 2024
11 September 2024
2 September 2024
28 Augusti 2024
26 Augusti 2024
23 Augusti 2024
23 Augusti 2024
20 Augusti 2024
Headset Manualer
Nyaste Headset Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026
17 Mars 2026
9 Mars 2026