Audio-Technica ATW-RU13 Bruksanvisning
Audio-Technica mottagare ATW-RU13
Läs gratis den bruksanvisning för Audio-Technica ATW-RU13 (12 sidor) i kategorin mottagare. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Audio-Technica ATW-RU13 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

System 10 PRO
Digital Wireless System
Installation and Operation
ATW-1301
UniPak®Transmitter System
ATW-1301/L
Lavalier Microphone System
ATW-1302
Handheld Microphone System
ATW-1311
Dual UniPak®Transmitter System
ATW-1311/L
Dual Lavalier Microphone System
ATW-1312
UniPak®/Handheld Combo System
ATW-1312/L
Lavalier/Handheld Combo System
ATW-1322
Dual Handheld Microphone System
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audio-Technica |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | ATW-RU13 |
| Färg på produkten: | Grijs |
| Batterikapacitet: | 1110 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid: | 33 uur |
| Bluetooth-version: | 4.2 |
| Anslutningsteknik: | Bedraad en draadloos |
| Medföljande kablar: | Audio (3.5mm), USB Type-A to USB Type-C |
| Förvaringsväska: | Ja |
| Bärmetod: | Hoofdband |
| Rekommenderad användning: | Oproepen/muziek |
| Typ av headset: | Stereofonisch |
| Impedans: | 24 Ohm |
| Placera högtalare hörlurar: | Supraaural |
| Hörlurars frekvensområde: | 20 - 20000 Hz |
| 3,5 mm-kontakt: | Ja |
| Anslutningsområde: | 10 m |
| Mikrofontyp: | Ingebouwd |
| Batteristyrd: | Ja |
| Batteri/Batteri laddningstid: | 3 uur |
| USB-anslutning: | Ja |
| Antal mikrofoner: | 6 |
| Kontrollknappar: | Afspelen/pauze |
| Diameter på högtalaren: | 40 mm |
| Löstagbar kabel: | Ja |
| Ljudadaptrar medföljer: | Luchtvaart |
| Typ produkt: | Headset |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterityp: | Ingebouwde accu |
| Brusreducerande mikrofon: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audio-Technica ATW-RU13 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mottagare Audio-Technica Manualer
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
25 Augusti 2024
22 Augusti 2024
10 Augusti 2024
9 Augusti 2024
29 Juli 2024
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026