Audio-Technica PRO-88W Bruksanvisning
Audio-Technica Radio PRO-88W
Läs gratis den bruksanvisning för Audio-Technica PRO-88W (8 sidor) i kategorin Radio. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Audio-Technica PRO-88W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

Owners Manual
PRO 88W
VHF WIRELESS LAVALIER
MICROPHONE SYSTEM
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audio-Technica |
| Kategori: | Radio |
| Modell: | PRO-88W |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Touch |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 61800 g |
| Bredd: | 558 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1772 mm |
| Nettoskatt: | 90 W |
| Sladdlängd: | 2.3 m |
| Ljudnivå: | 36 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Årlig-energiförbrukning: | 207 kWu |
| Frys nettokapacitet: | 63 l |
| Fryskapacitet: | 5 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 209 l |
| No Frost (kylskåp): | Nee |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 5 |
| Antal-grönsakslådor: | 2 |
| Frysläge: | Onder |
| No Frost (frys): | Nee |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 12 uur |
| Snabbfrysfunktion: | Ja |
| Antal fryshyllor: | 2 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Total nettokapacitet: | 272 l |
| Äggställ: | Ja |
| Installationsfackets bredd: | 560 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Installationsfack höjd: | 1775 mm |
| Hyllmaterial: | Glas |
| Supercool funktion: | Ja |
| Kylskåpsdörrfickor: | 5 |
| Till fackområdet: | Ja |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Antal avtagbara plattor: | 4 |
| Klimaatklasse: | SN-ST |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Lågfrost fryssystem: | Ja |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Eco läge: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audio-Technica PRO-88W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Radio Audio-Technica Manualer
10 Augusti 2024
Radio Manualer
Nyaste Radio Manualer
30 Mars 2026
28 Mars 2026
22 Mars 2026
19 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
12 Mars 2026
12 Mars 2026
11 Mars 2026
5 Mars 2026