Audizio RP310 Bruksanvisning
Audizio Skivspelare RP310
Läs gratis den bruksanvisning för Audizio RP310 (20 sidor) i kategorin Skivspelare. Guiden har ansetts hjälpsam av 55 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Audizio RP310 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

Ref. nr.: 102.170; 102.171
INSTRUCTION MANUAL
GEBRUIKSAANWIJZING
BEDIENUNGSANLEITUNG
MANUAL DE INSTRUCCIONES
MANUEL D'INSTRUCTIONS
V1.4
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audizio |
| Kategori: | Skivspelare |
| Modell: | RP310 |
| Vikt: | 2700 g |
| Bredd: | 259 mm |
| Djup: | 398 mm |
| Höjd: | 91 mm |
| Modell: | Remdriven skivtallrik |
| Linjeutgångar (RCA): | 1 |
| Produktens färg: | Svart |
| MP3-uppspelning: | Ja |
| Material, hölje: | ABS synthetics |
| Nätaggregatstyp: | AC |
| AC-adapter, nätspänning: | 12 V |
| Antal: | 1 |
| AC-adapter, inspänning: | 100-240 V |
| AC-adapter, frekvens: | 50-60 hz |
| Nominella hastigheter: | 33 1/3, 45 RPM |
| Inbyggd phonoförstärkare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audizio RP310 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Skivspelare Audizio Manualer
9 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
17 December 2024
6 December 2024
4 Oktober 2024
Skivspelare Manualer
Nyaste Skivspelare Manualer
29 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
20 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
26 Februari 2026
31 Januari 2026
27 Januari 2026
19 Oktober 2025