Black Decker BDCJS12N Bruksanvisning
Black Decker såg BDCJS12N
Sida 1/76
www.blackanddecker.eu
12
BDCJS12
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | såg |
| Modell: | BDCJS12N |
| Vikt: | - g |
| Batterikapacitet: | 1.5 Ah |
| Mjukt grepp: | Ja |
| Ergonomiskt handtag: | Ja |
| Skärdjup i trä: | 53 mm |
| Slaglängd: | 16 mm |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Rotationsfunktion: | Nej |
| Produktens färg: | Black, Orange |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| väska: | Nej |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Batterispänning: | 12 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Typ av skaft: | Övre handtag |
| Dammutsugningsport: | Nej |
| Skärdjup aluminium: | 17 mm |
| Sågdjup i olegerat stål: | 5 mm |