Black Decker BDS200 Bruksanvisning
Black Decker Detektor BDS200
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BDS200 (44 sidor) i kategorin Detektor. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BDS200 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

www.blackanddecker.eu
English 3
Deutsch 6
Français 10
Italiano 13
Nederlands 16
Español 19
Português 22
Svenska 25
Norsk 28
Dansk 31
Suomi 34
Ελληνικά 37
32
1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | Detektor |
| Modell: | BDS200 |
| Batteriteknik: | Alkalisk |
| Detekterbara material: | Ferrous metal, Live cable |
| Produktens färg: | Black, Red |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Batterispänning: | 9 V |
| Maximalt upptäckt djup (stål): | 50 mm |
| Maximalt upptäckt djup (koppar): | 25 mm |
| Maximalt lokaliseringsdjup (strömförande kabel): | 50 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BDS200 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Detektor Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
Detektor Manualer
Nyaste Detektor Manualer
2 April 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026