Black Decker BESTA530 Bruksanvisning
Black Decker Grastrimmer BESTA530
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BESTA530 (108 sidor) i kategorin Grastrimmer. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BESTA530 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/108

www.blackanddecker.eu
BESTA525
BESTA528
BESTA530
14
3
2
5
8
6
7
9
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | Grastrimmer |
| Modell: | BESTA530 |
| Vikt: | 2400 g |
| Modell: | Grästrimmer |
| Ljudeffektnivå: | 93 dB |
| Ljudtrycksnivå: | 81 dB |
| Vibrationsemission: | 4.9 m/s ² |
| Klippbredd: | 300 mm |
| Rotationshastighet: | 7500 RPM |
| Produktens färg: | Black, Orange |
| Sladdlös: | Nej |
| Effekt: | 550 W |
| Strömkälla: | AC |
| Skärdiameter (max): | - mm |
| Lindiameter: | 1.6 mm |
| Ledningslängd levereras: | 10 m |
| Automatisk spolmatning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BESTA530 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Grastrimmer Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
Grastrimmer Manualer
Nyaste Grastrimmer Manualer
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
14 Mars 2026
13 Mars 2026