Black Decker BHFE520J Bruksanvisning
Black Decker dammsugare BHFE520J
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BHFE520J (64 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BHFE520J eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/64

www.blackanddecker.eu
BHFE520J
BHFE620J
1
3
7
8
10
11
10a
5
6
7
9
12
24
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | BHFE520J |
| Vikt: | 2000 g |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Antal hastigheter: | 2 |
| LED-indikatorer: | Laddning |
| Laddningstid: | 6 h |
| Batterikapacitet: | 2 Ah |
| Drifttid: | 35 min |
| Laddningsindikator: | Ja |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Antal batterier: | 1 |
| Produktens färg: | Black, Blue, Grey |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Dammpåse |
| Batterispänning: | 18 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Ljudnivå Lc IEC: | 69.5 dB |
| Max. ineffekt: | 30 W |
| Dammsugarens luftfiltrering: | Cyklonisk |
| Smutssepareringsmetod: | Filtrering |
| Damm kapacitet: | 0.5 l |
| Smutskapacitet, torr: | 0.5 l |
| Löstagbar handdammsugare: | Ja |
| Dammsugarrörsmontering: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BHFE520J ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026