Black Decker BXEFP40E Bruksanvisning
Black Decker hushålls fläkt BXEFP40E
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BXEFP40E (56 sidor) i kategorin hushålls fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 40 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BXEFP40E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

FRENDEITESPTNLPLELRUROBG
www.blackanddecker.eu
BXEFD41E
BXEFD42E
BXEFP40E
BXEFP41E
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | hushålls fläkt |
| Modell: | BXEFP40E |
| Inbyggd display: | Nej |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Golv |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Fjärrkontroll ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Strömförbrukning (vanlig): | 40 W |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 53.5 dB |
| Höjdjustering: | Ja |
| Automatisk oscillerande: | Ja |
| Inbyggd ljus: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BXEFP40E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hushålls fläkt Black Decker Manualer
6 Oktober 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
hushålls fläkt Manualer
Nyaste hushålls fläkt Manualer
1 April 2026
1 April 2026
26 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026