Black Decker CUA525BH Bruksanvisning
Black Decker dammsugare CUA525BH
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker CUA525BH (72 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 6 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Black Decker CUA525BH eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

www.blackanddecker.eu
CUA525BH
CUA525BHP
CUA525BHA
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | CUA525BH |
| Produkttyp: | Upprättstående dammsugare |
| Vikt: | 3850 g |
| Laddningstid: | 6 h |
| Batterikapacitet: | 2.5 Ah |
| Drifttid: | 60 min |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Produktens färg: | Blue, Titanium |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| Batterispänning: | 18 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Ljudnivå Lc IEC: | 78.5 dB |
| Smutssepareringsmetod: | Filtrering |
| Damm kapacitet: | 1 l |
| Typ av ytor: | Matta |
| Löstagbar handdammsugare: | Ja |
| Parkeringsposition: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker CUA525BH ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026