Black Decker Dustbuster DVC320BRG Bruksanvisning
Black Decker dammsugare Dustbuster DVC320BRG
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker Dustbuster DVC320BRG (64 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Black Decker Dustbuster DVC320BRG eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/64

www.blackanddecker.eu
DVC320B
DVC320B21
DVC320BRG
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | Dustbuster DVC320BRG |
| Vikt: | 2500 g |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Laddningstid: | 4 h |
| Batterikapacitet: | 2 Ah |
| Drifttid: | 24 min |
| Batteriteknik: | Litium |
| Tvättbar dammpåse: | Ja |
| Laddningsenhet: | Ja |
| Antal batterier: | 1 |
| Produktens färg: | Rose Gold |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| Batterispänning: | 12 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Ljudnivå Lc IEC: | 80 dB |
| Dammsugarens luftfiltrering: | HEPA |
| Smutssepareringsmetod: | Cyklonisk |
| Sugstyrka: | 35 |
| Fog munstycke: | Ja |
| Effektstyrning: | Automatisk |
| Typ av ytor: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Smutskapacitet, torr: | 0.12 l |
| Borst munstycke: | Ja |
| Dammsugarrörsmontering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker Dustbuster DVC320BRG ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026