Black Decker GK1740 Bruksanvisning
Black Decker såg GK1740
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker GK1740 (104 sidor) i kategorin såg. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Black Decker GK1740 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/104

English5
Deutsch12
Français21
Italiano29
Nederlands37
Español45
Português53
Svenska61
Norsk68
Dansk75
Suomi83
Ελληνικά
90
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | såg |
| Modell: | GK1740 |
| Bladlängd: | - mm |
| Produktens färg: | Black, Orange, Silver |
| Effekt: | 1850 W |
| Oljetankens kapacitet: | 0.1 l |
| AC-inspänning: | 120 - 220 V |
| Strömkälla: | AC |
| Tomgångsvarvtal: | 5500 RPM |
| Skärlängd: | 400 mm |
| Högsta motorfrekvens: | 5500 RPM |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker GK1740 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
såg Black Decker Manualer
16 September 2025
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
såg Manualer
Nyaste såg Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026