Black Decker GL5530 Bruksanvisning
Black Decker Grastrimmer GL5530
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker GL5530 (88 sidor) i kategorin Grastrimmer. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Black Decker GL5530 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/88

www.blackanddecker.eu
GL4525
GL5028
GL5530
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | Grastrimmer |
| Modell: | GL5530 |
| Vikt: | 2650 g |
| Rotationshastighet: | 7300 RPM |
| Produktens färg: | Röd |
| Sladdlös: | Nej |
| Effekt: | 550 W |
| Strömkälla: | Växelström |
| Skärdiameter (max): | - mm |
| Lindiameter: | 1.5 mm |
| Ledningslängd levereras: | 12 m |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker GL5530 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Grastrimmer Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
Grastrimmer Manualer
Nyaste Grastrimmer Manualer
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
14 Mars 2026
13 Mars 2026