Black Decker NVC115W Bruksanvisning
Black Decker dammsugare NVC115W
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker NVC115W (35 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Black Decker NVC115W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/35

www.blackanddecker.eu
NVC115JL
NVC115W
NVC115WA
NVC215W
NVC215WA
NVC220WC
WDC115WA
WDC215WA
1
4a
4
5
6
23
7
8
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | NVC115W |
| Vikt: | 543 g |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Laddningstid: | - h |
| Batterikapacitet: | 1.5 Ah |
| Drifttid: | 11.5 min |
| Luftflöde: | 630 l/min |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Laddningsenhet: | Ja |
| Produktens färg: | Grey, Purple |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Monteringsbar på väggen: | Ja |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| Batterispänning: | 3.6 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Index för reparerbarhet: | 5.3 |
| Smutssepareringsmetod: | Filtrering |
| Sugstyrka: | 8 |
| Smutskapacitet, torr: | 0.385 l |
| Borst munstycke: | Ja |
| Filtreringssystem: | Ja |
| Bredd, munstycke: | 3 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker NVC115W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026