Black Decker PV1020L Bruksanvisning
Black Decker dammsugare PV1020L
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker PV1020L (68 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Black Decker PV1020L eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

www.blackanddecker.eu
PV1020L
PV1420L
PV1820L
Operating instructions in the back / Betriebsanleitung im Anhang /
Mode d'emploi au dos / Istruzioni d’uso sul retro /
Bedieningsinstructies achteraan / Instrucciones de funcionamiento en la parte posterior /
Instruções de funcionamento na parte posterior / Användaranvisningar på baksidan /
Instrukser for bruk på baksiden / Betjeningsvejledning på bagsiden /
Käyttöohjeet takana / Οδηγίες λειτουργίας στο πίσω μέρος
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | PV1020L |
| Vikt: | 1280 g |
| Laddningstid: | 4 h |
| Drifttid: | 10 min |
| Luftflöde: | 1080 l/min |
| Filtrering: | Ja |
| Laddningsindikator: | Ja |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Laddningsenhet: | Ja |
| Produktens färg: | Blue, White |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| Batterispänning: | 10.8 V |
| Batterier medföljer: | Ja |
| Strömkälla: | Batteri |
| Ljudnivå Lc IEC: | 80 dB |
| Smutssepareringsmetod: | Cyklonisk |
| Sugstyrka: | 20 |
| Smutskapacitet, torr: | 0.44 l |
| Borst munstycke: | Ja |
| Dammsugarrörsmontering: | Nej |
| Integrerat utfällbart fogmunstycke: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker PV1020L ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026