Black Decker ST5528 Bruksanvisning
Black Decker Grastrimmer ST5528
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker ST5528 (43 sidor) i kategorin Grastrimmer. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Black Decker ST5528 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/43

www.blackanddecker.eu
ST4525
ST5528
ST5530
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | Grastrimmer |
| Modell: | ST5528 |
| Vikt: | 2500 g |
| Ljudeffektnivå: | 95 dB |
| Ljudtrycksnivå: | 80 dB |
| Vibrationsemission: | 3.8 m/s ² |
| Rotationshastighet: | 7500 RPM |
| Justerbart handtag: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Orange |
| Effekt: | 550 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Strömkälla: | Växelström |
| Skärdiameter (max): | 280 mm |
| Lindiameter: | 1.6 mm |
| Ledningslängd levereras: | 9 m |
| Sekundär handtag: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker ST5528 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Grastrimmer Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
Grastrimmer Manualer
Nyaste Grastrimmer Manualer
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
14 Mars 2026
13 Mars 2026