Black Decker STC1820PC Bruksanvisning
Black Decker Grastrimmer STC1820PC
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker STC1820PC (124 sidor) i kategorin Grastrimmer. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Black Decker STC1820PC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/124

www.blackanddecker.eu
14
11
5
7
6
8932
10
STC1820P
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | Grastrimmer |
| Modell: | STC1820PC |
| Vikt: | 2550 g |
| Laddningstid: | 5 h |
| Batterikapacitet: | 2 Ah |
| Drifttid: | 42 min |
| Ljudeffektnivå: | 96 dB |
| Ljudtrycksnivå: | 80 dB |
| Vibrationsemission: | 2.5 m/s ² |
| Klippbredd: | 380 mm |
| Rotationshastighet: | 7400 RPM |
| Justerbart handtag: | Ja |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Produktens färg: | Black, Orange, Silver |
| Sladdlös: | Ja |
| Effekt: | - W |
| Batterispänning: | 18 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Skärdiameter (max): | - mm |
| Sekundär handtag: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker STC1820PC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Grastrimmer Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
Grastrimmer Manualer
Nyaste Grastrimmer Manualer
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
14 Mars 2026
13 Mars 2026