Black Decker SVA420B Bruksanvisning
Black Decker dammsugare SVA420B
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker SVA420B (60 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Black Decker SVA420B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60

SVA420B
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | SVA420B |
| Vikt: | 1950 g |
| Höjd: | 741 mm |
| Förpackningens bredd: | 215 mm |
| Laddningstid: | 6 h |
| Drifttid: | 22 min |
| Batteriteknik: | Litium |
| Produktens färg: | Blue, Titanium |
| Låddjup: | 217 mm |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| Batterispänning: | 14.4 V |
| Smutssepareringsmetod: | Cyklonisk |
| Antal filtreringssteg: | 2 |
| Fog munstycke: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker SVA420B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026