Black Decker SVB620JW Bruksanvisning
Black Decker dammsugare SVB620JW
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker SVB620JW (60 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Black Decker SVB620JW eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60

www.blackanddecker.eu
SVB520JW
SVB620JW
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | SVB620JW |
| Vikt: | 2200 g |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Laddningstid: | 5 h |
| Batterikapacitet: | 2 Ah |
| Drifttid: | 49 min |
| Indikator för full dammbehållare: | Nej |
| Korrekt användning: | Hem |
| Modell: | Trummdammsugare |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Dammpåse |
| Batterispänning: | 21.6 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Max. ineffekt: | 43.2 W |
| Indikator för låg batterinivå: | Ja |
| Damm kapacitet: | 0.5 l |
| Typ av ytor: | Carpet, Stair steps, Upholstery |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker SVB620JW ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026