Black Decker VB2000 Bruksanvisning
Black Decker dammsugare VB2000
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker VB2000 (16 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Black Decker VB2000 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

1
www.blackanddecker.co.uk
UK
Ireland
Australia
New Zealand
4
10
9
2
3
1
11
5
7
8
6
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VB2000 |
| Vikt: | 5960 g |
| Sladdlängd: | 5 m |
| Teleskoprör: | Ja |
| Produktens färg: | Röd |
| Rengöringstyp: | Torr |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Dammsugarens luftfiltrering: | HEPA |
| Smutssepareringsmetod: | Filtrering |
| Sugstyrka: | 200 |
| Antal filtreringssteg: | 5 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker VB2000 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026