Black Decker WP1500K Bruksanvisning
Black Decker Polermaskin WP1500K
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker WP1500K (6 sidor) i kategorin Polermaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 43 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Black Decker WP1500K eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/6

Australia
New ZealandWP1500K-XE
www.blackanddecker.com.au
5
4
3
1
2
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | Polermaskin |
| Modell: | WP1500K |
| Vikt: | - g |
| Mjukt grepp: | Ja |
| Tomgångsvarvtal (max): | 3000 RPM |
| Justerbar hastighet: | Ja |
| Tomgångsvarvtal (min): | 1000 RPM |
| Kabellängd: | 2 m |
| Produktens färg: | Black, Orange |
| Strömkälla: | AC |
| Ineffekt: | 1300 W |
| Spindellåsning: | Ja |
| Slipskiva diameter: | 180 mm |
| Antal handtagspositioner: | 3 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker WP1500K ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Polermaskin Black Decker Manualer
3 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
Polermaskin Manualer
Nyaste Polermaskin Manualer
22 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
15 Mars 2026
13 Mars 2026
12 Mars 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
9 Oktober 2025